Biliyorsan Paylaş,Bilmiyorsan Ögren
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey Paylaşım İçin
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey Paylaşım İçin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ayrılık Mesajları Süper :=)

YazarMesaj
SuSKunKraL
Üye
SuSKunKraL

Yorum Puanı : 16376
Rep Puanı : 1

Ayrılık Mesajları  Süper :=) Empty
MesajKonu: Ayrılık Mesajları Süper :=)   Ayrılık Mesajları  Süper :=) Icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2009 8:30 am

bugün sen gideli yedi yıl oldu gözlerim hala yolda insan hep kendine yalan söylüyor gidenler dönmez asla...!!!
Gönderen: SuSKuNkraL : Eklenme Tarihi: 20/05/2009

Sen bensiz dünyada sahte mutluluklarla yasamaya dewam et ben sensız gerçeklerle hergün ölmeye alıştım
Gönderen: SuSKuNkraL : Eklenme Tarihi: 15/05/2009

sen dünyada değil evrende bile eşi bulunamayacak kadar güzel,aranamayacak kadar gizemlisin.seni tanıdığım güne lanet okusamda ne sensiz ne de o günsüz yapabiliyorum...
Gönderen: SuSKuNkraL : Eklenme Tarihi: 30/04/2009

Gönül bir kuştur uçar görünmez ebedi hatıra kalpten silinmez ağaçlar kurur insanlar ölür bu satırlarım sizlere hatıra kalır.
Gönderen: SuSKuNkraL : Eklenme Tarihi: 30/04/2009

Neden anlamaz insan yanındayken kıymetini neden söylemez insan sevdiğine sevdiğini ? Yarın çok geç olunca pişman olmak boşuna gururun neye yarar ki yalnız kalmaktan başka...
Gönderen: SuSKuNkraL : Eklenme Tarihi: 13/04/2009

Sonu Ayrılıktı Madem Ki Bu Aşkın Seni Sevmeye Ne Gerek Vardı...Madem Ki Herşeyi Alacaktın GözYaşı Dökmeye Ne Gerek Vardı...
Gönderen: SuSKuNkraL : Eklenme Tarihi: 13/04/2009

dönülmez tövbelere gömdüm seni ve sevgini.
Gönderen: SuSKuNkraL : Eklenme Tarihi: 25/03/2009

Kuytu köşelerin titret vücuduna işlenmiş bir yokluk ve iki beden soğuk ve ussuzluk, tertemiz hayallere kurşun sıkan bir çaresizlik ve mecburi bir ayrılık.
Gönderen: SuSKuNkraL : Eklenme Tarihi: 17/03/2009

Adını kalbime aşkla kazımıştım boş ver aldırma belki bir gün silerim.Güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim
Gönderen: SuSKuNkraL : Eklenme Tarihi: 02/03/2009
Şarjörüne hasretini sardım en kahpe gidişlerin yokluğuna sıktım son kurşunu akşamlarla ağladım sana. Ama, yinede sen yoksun Sevdalım.
Gönderen: SuSKuNkraL : Eklenme Tarihi: 01/03/2009
Zamanı geri çevirmeye yetmez kimsenin gücü, pişmanlık fayda etmez. dön demek için çok geç, herkez kendi yoluna....
Gönderen: SuSKuNkraL : Eklenme Tarihi: 02/03/2009
İşte gidiyorum rüyalarımın en kuytu sokaklarında titreyen sensizliğimle dolaylı aşikâr bir ölümün eşiğine.
Gönderen: SuSKuNkraL : Eklenme Tarihi: 28/02/2009

GİDEN DEĞİL KALANDIR ASIL TERKEDEN GİDENDE BU YÜZDEN GİTMİŞTİR ZATEN
Gönderen: SuSKuNkraL : Eklenme Tarihi: 17/01/2007
ben günah işlemedim sadece seni sevdim,hiç sevmedim bu kadar sevgilim ne gecem var ne gündüzüm.Gurur aşkı ziyane eder sözümü tutacağım seni unutacağım aşk romandı eskiden seven kızın romanı şimdi veda zamanı
Gönderen: SuSKuNkraL : Eklenme Tarihi: 14/01/2007
:::....DAL RÜZGARI AFFETSE BİLE DAL KIRILMIŞ BİR KERE:::.....
aklıma gelmezdi ayrılacagım,bu aşkın sonunda aglayacagım, düşündükçe seni çıldıracagım boşuna sevmişim deymezmiş sana .boşuna sevmişim deymezmiş sana
Dünyada 2 Renk Olsun Biri Kırmızı Biri Beyaz Sen Beni Unutrsan Kırmızılar Senin Olsun Ben Seni Unutursam Beyazlar Kefenim Olsun
Gönderen: SuSKuNkraL : Eklenme Tarihi: 13/01/2007
EĞER BİRGÜN SEVMEK İSTERSEN ÖNCE KENDİNİ SEV DAHA SONRADA İSTERSEN BENİ AMA BENİ;BENİ SEVER GİBİ DEĞİL KENDİNİ SEVER GİBİ SEVMELİSİN;ÇÜNKÜ BEN SENİ ÖYLE SEVMİŞTİM BE GAMSIZ.....
Gönderen: SuSKuNkraL : Eklenme Tarihi: 13/01/2007
Ben Leyla olmuşum kimin umrumda Mecnun çoktan gitmişken...Sad
Gönderen: SuSKuNkraL : Eklenme Tarihi: 12/01/2007
DÜN BUGÜNDÜR DEYİP BENİ SIRTIMDAN VURANLAR,BİR KUM TANESİ GİBİ YÜREGİME DÜŞMÜŞKEN HELE SEN,KUM TANESİNİN DENİZE HASRETİ GİBİYDİM SANA,YEŞİLLER VERDİM MAVİLER.GENÇLİGİM GÖZ YAŞLARIM BARİ SEN OLMASAYDIN.AH YÜREGİMİ BİR ÇIRPIDA YERLE BİR ETTİN,BİR KADEH KADAR OLAMADIN. O HİÇ OLMASSA GECELERİMDE DOST YÜREGİMDE HASRETİNİ SÖNDÜREN BİR ARKADAŞTI.YIKTIN BENİ KAHPELİGİNİ,ŞEREFSİZLİGİNİ,ADİLİGİNİ HİÇ UNUTMAYACAGIM, SENDE UNUTMA HERŞEY BOOŞŞŞ...!
HANİ İNSAN AĞLAMAK İSTER GÖZÜNDEN YAS GELMEZ HANİ İNSAN GÜLMEK İSTER YÜREKTEN GELMEZ HANİ İNSAN SEVDİĞİNİN GELMESİNİ İSTER O HİÇ GELMEZ İŞTE O ZAMAN ÖLMEK İSTER FAKAT ECEL GELMEZ
Kurşun sesi kadar hızlıdır yaşamak ama zordur kurşunu havada sewdayı yürekte tutmak alışkın olsada yürek ayrılıklara yoktur kitabımızda unutmak
Gönderen: SuSKuNkraL : Eklenme Tarihi: 09/01/2007
bu dünyada ya benimle olursun yada hayal olurum dünyanda yada şarkı olrum duduklarında yada uzaktan gelen bir ses olurum kulaklarında... yada YALAN olursun DÜNYAMDA...
Gönderen: SuSKuNkraL : Eklenme Tarihi: 08/01/2007
AŞKIMIZI İSTEMEYENLER BİZİ ÇEKEMEYENLER AYRILIN ARTIK DİYENLER HEY SİZ ! siz kazandızınz!!!!
Gönderen: SuSKuNkraL : Eklenme Tarihi: 06/01/2007

Ayrılık Mesajları Süper :=)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AyrıLık nickleri
» Ayrılık Msn Nickleri
» Ayrilik Mesajı Sms Sözleri
» Yeni Yıl Mesajları
» Yeni Yıl Mesajları 1