Biliyorsan Paylaş,Bilmiyorsan Ögren
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey Paylaşım İçin
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey Paylaşım İçin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

a$k hikaeSi...

YazarMesaj
::SpOoK_q!RL::
Moderatör
::SpOoK_q!RL::

Yorum Puanı : 18500
Rep Puanı : 5

a$k hikaeSi... Empty
MesajKonu: a$k hikaeSi...   a$k hikaeSi... Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 8:05 pm

Kendimi iğrenç paçoz bi kız oLark görüyodm. Hiç beenmiodm kendimi.. Sonra hayatımn en büyk hatasını yaptm ve fake bi netlog açtım. kötü bi niyetm yokdu sadece makara yabıodk besdeyle (kızda güsLdi tanımıorm ama resmlriile miLLeti kandırdıım için aFFetsn bni...)
Snra netLoqda bi çock gördm. çok tatLıydı. Birden fake oLduumu unuDub hoşLnmya başLadm ondan. Daa önce kimSedn hoşLnmamşdm böLe imkansız bşydi Benmksi... herşeydn önce beni bn oLark biLmiodu Danımıodu biLe.. onu Kandırmak isdemiodm bana göre çoq ii birisydi ve daa fazLa dayanamaıb ona Benm Bn oLmadıımı açıkLadm.. Başda anLaışLa karşıLdı sora uzun bi Süre konuşmdı BnmLe.. daa Sora barışdık ve çıkmya başLadık. beni bn oLark danıodu çıkıoDk işde onunLa çok mutLuydm iLk defa seviodm birisini..
Sonra sanaL oLan aşkımz reaL oLdu daa iLk buLşmada aşık oLduunu idda edioDu ve artık hoşLandm Sevgie dönüşdü.. Seviodm onu çok mutLyduk. annmde biLiodu çıqdıımısı..( Hadda Kurbaa SurtLı die Hitp edrDi) oLsn Dünya umrumda deiLdikie taparcaSına Seviodm ve Her geçn gün aRtan bi aşkDı bu Benmksi.. aRada ayrıLkLr oLsada Her ayrıLkda hıçkırkLra bouLsamda Seviodm işde..
Tam aLtı ay oLdu.. onun için Hayadımdakie bütn arkLarımı Bütn çevremi bırkmış Sadece onnLa iLgiLeniodm. kıSkanç birisiydi ve üzüLmemesi kızmamaSı içn Herşeyden vazgeçmişDm.. Herşey çok güzL giderKn ağvaya tatiLe gidene Kadr.. geLdiinde deişmişdi.. eSki sevgiLimn oTTan BuzdoLabndan Farkı yokdu.. Bana Souk davranıodu. aramaSm aramıoDu.. msj admaSm admıodu.. en Son buLuşmamısdn Sora düzeLdi die seviniodm aRtık emindim Dönmüşdü eSkiye..
Sora birden Kaybeddm onu.. aradım yüzLerce kes.. aradım üç HaFta boynca Her dakika.. msj addm evini aradm.. Yhok hiçbi cvp hiç bi ses yok.. Başına bşymi geLmişdi..? iimiydi..?
üç HaFta sora msj addım.. Bu kadr zamn habr vermiosan bundan sorada habr verme BiTTi..die üç HaFda msjLarıma aramaLarıma KarşıLk vermeen inShan o meSaja ' anLaışın içn TeşekkrLr.. Kndine ii Baq ' die msj addı..
HayadımdaKie tek güvendiim insanı kaybeddm.. bi Sebeb biLe yokkn.. 7 ay çıkdık ve bn 7 ayı boşuna MaFedmişm..
ve hayatımdaki tek qüvendiqim insanı kaybettim sebep bile yokken 7 ay çıkdık tam ve ben 7 ayı boşuna mahfetmişim

a$k hikaeSi...
1 sayfadaki 1 sayfası