Biliyorsan Paylaş,Bilmiyorsan Ögren
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey Paylaşım İçin
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey Paylaşım İçin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Çok Güzel Godikler Bunlar =)

YazarMesaj
polat_alemdar
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
polat_alemdar

Yorum Puanı : 16893
Rep Puanı : 6

Çok Güzel Godikler Bunlar =) Empty
MesajKonu: Çok Güzel Godikler Bunlar =)   Çok Güzel Godikler Bunlar =) Icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 7:30 pm

FIKRA 1

ßirgün nasrettin hoca camide vaaz veriyormuş. Adamın birinin telefonu çalmış. Herkes gülmüş. Hoca adam daha çok rezil olmasın diye :
- Gul eûzû bi rabbin nass, yes e bas
-Min şerril vesvasil hannas, yes e bass... =)

FIKRA 2

ßir adamın poposunda sivilce çıkmış. €vind€ elektrik olmadığı için doktora gitmiş. Doktorda ;
- Zorlamayalım, lazerle yapalım demiş. ßen ameliyathaneyi hazırlayacağım, burada bekle, demiş.
- Adam; tamam demiş.
Doktor adamın yanına gelmiş ve ; ameliyathane hazır gidebiliriz demiş. Adam kıs kıs gülüyormuş. Neden gülüyorsun demiş doktor.
Adam da :

- "Ne zamandır evime girmeyen elektrik şimdi popoma giricek" demiş... =)

FIKRA 3

ßirgün hamile bir kadın parktayken sancıları başlamış, çocuk doğucakmış. Oradaki bir polis siz şu banka uzanın, ben ambulans çağırayım demiş. Kadın ayaklarını açarak oturmuş. Sonra ikiz olan bebeklerden biri kafasını çıkarmış. Polisi görmüş, içeri girmiş. İkizine ;
- " Olum burda polis var, en iyisi arka kapıdan çıkalım" demiş..... =)

Tekerleme [4]

Sordum yellow flower 'a
Mother (madır), father (fadır) var mıdır ?..... =)

FIKRA 5

Adamın biri bir sabah kalkar ve evinin çatısında bir goril görür. Ne yapacağını bilmez ve eve girip telefonun başına geçer. Rehberi karıştırınca bir ilan görür. "Gorilleriniz itina ile yakalanır!!! Adam telefon eder ve goril avcısı yarım saatte gelir. Araç panelvan tipinde bir kamyonettir. İçinden orta yaşlı bir adam ve aptal bakışlı bir bulldog iner. Adam elinde bir beyzbol sopası, bir ip merdiveni ve bir de çifte taşımaktadır. Ev sahibi sorar :
-Nasıl yakalayacaksın onu? Adam cevaplar :
-Çok basit, önce merdivenle çatıya çıkacağım, beyzbol sopasıyla gorile vurup onu çatıdan düşüreceğim. Köpek özel eğitilmiştir, hemen gorilin bacağını ısırır ve ben inip onu araca kapatana kadar gitmesine izin vermez. Derken adam çifteyi ev sahibine bırakarak yukarı çıkmaya başlar. Ev sahibi :
-Peki ben bu silahla ne yapacağım? diye sorar. Adam :
-Eğer işler ters gider de goril beni çatıdan atarsa, köpeği hemen vur.

Çok Güzel Godikler Bunlar =)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MsN nİcLeRi gerçi bunlar şebnemm ferahın kelimelerii :d ehuehueh
» güzel bileklikler
» Güzel Sözler 1
» Güzel Sözler 2
» Güzel Sözler 3