Biliyorsan Paylaş,Bilmiyorsan Ögren
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey Paylaşım İçin
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey Paylaşım İçin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Güzel Sözler 3

YazarMesaj
::SpOoK_q!RL::
Moderatör
::SpOoK_q!RL::

Yorum Puanı : 18482
Rep Puanı : 5

Güzel Sözler 3 Empty
MesajKonu: Güzel Sözler 3   Güzel Sözler 3 Icon_minitimeÇarş. Nis. 15, 2009 9:15 am

KUYRUKLU YILDIZLAR VARDIR, DÜNYAYA YETMİŞ YILDA BİR GELİRLER, İNSANLAR ONU HAYATLARI BOYUNCA YA BİRKEZ YADA HİÇ GÖRMEZLER.BEN GÖRDÜM. O DA SENSİN BİRTANEM...

AŞKIM VAR DAĞLAR BİLEMEZ, SEVGİM VAR KİMSENİN AKLI ALAMAZ, BİRDE SEN VARSIN YA BİTANEM DÜNYADA KİMSE BÖYLE SEVEMEZ.

EN GÜZEL DENİZ GİDİLMEMİŞ OLANDIR. EN GÜZEL ÇOCUK DAHA BÜYÜMEDİ, EN GÜZEL GÜNLERİM SENİNLEDİR VE SANA SÖYLEMEK İSTEDİĞİM EN GÜZEL SÖZ DAHA SÖYLENMEMİŞ OLANDIR. SENİ SEVİYORUM!

BENİ SANA KAVUŞTIRACAK TEK ŞEYİN ÖLÜM OLDUĞUNU BİLSEYDİM, AZRAİLİN GELMESİNİ BEKLEMEZDİM. BUGÜNÜ YAŞIYORSAM EĞER, GELECEK GÜZEL GÜNLERİN SENİ GETİRECEĞİNE İNANDIĞIM İÇİNDİR.

BEN SENDE İMKANSIZLIKLARINI SEVDİM. FAKAT ASLA UMUTSUZLUKLARINI DEĞİL. BİRGÜN BİRİ ÇIKIPTA BİR ÇIRPIDA GÜNEŞE ADINI BUZLA YAZARSA BİLKİ O SENİ BENDEN DAHA ÇOK SEVİYORDUR.

ETKİLEME SANATI.......... Erkek: "Sesi sen de duydun mu? " " Ne sesi? Ben birsey duymadım! " " Kalbim kirildi " " Baban hırsız mıydı? " " Hayır ! Ne Alaka?!? " " Gözlerinin yerine konulan elmasları kim, nerden çaldı o zaman? "

" Bana yolu tarif edebilir misiniz? " Kiz: " Ne yolu? Nereye? " " Kalbine"

" Benim dördüncü kız arkadaşıma çok benziyorsun. " " Kaç tane kız arkadaşın oldu senin? " " Üç"

" Sırtına dokunup: "Aman Allah' ım gerçekten omuz kemikleri!! Ben bunları kanat sanmıştım! " " Baban uzaylı mıydı? O da nerden çıktı? Senin gibi birşey yeryüzünde yok çünkü!

" Telefon numaramı unutmuşum, seninkini ödünç alabilir miyim? "

"Ílk görüşte aşka inanır mısın ? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim? "

Yağmurlu bir günde sana koşar gelirsem ıslak saçlarımı düzelt...

Başımı omzuna yasla nemli dudaklarımı dudaklarına ansızın değdir.

Masum ve üzgün bir çocuk gibi konuşursam.

Anla sana muhtacım ver ellerini ellerime yalanda olsa Seni seviyorum de.....

Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum,üzerine tüm duygularımı yüklediğim,yıldızı al, yüreğimden yüreğine yollar var,hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla...

KAC ZAMANDIR AGLAYAMADIM SANA AFFET BENI , HER CAGRISINDA BASKA SESLER ÖRTTÜ SESINI KALBIM SENINLE ÖZLEMIM SENINLE AH BIR KAVUSSAM SANA DOLDURSAM ICIMI SENINLE SENI COK SEVIYORUM

Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!!

Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin.

KARANLIK GECEDE ÖNEMLİ DEĞİLDİR YILDIZLARI GÖRMEK,

GÜNDÜZLERİ YILDIZLARI GÖREBİLMEK MARİFET,

AŞIK OLMAK ÖNEMLİ DEĞİL, BİR ÖMÜR BOYU SEVEBİLMEK MARİFET

Seni yıldızlara benzetiyorum yıldızlar kadar parlak,yıldızlar kadar ulaşılması zorsun ama yıldızlar milyonlarca sen bitanesin!

İSKELEMİN AYAGINDAKI BALIKLAR GETIRDI HABERINI, DEDILER KI 'BIR DENIZ KIZI HABER UCURDU SANA' INANAMADIM,GOKYUZUNE BAKTIM ; MARTILAR GULUMSEDI BANA! "UMUT YAZIYORUM BIR KIR CICEGININ TAC YAPRAGINA. NICE SOGUKLARA DAYANIYORDA BIR SOZUNLE KIRILIVERIR DIYE KORKUYORUM... (CADILARIN EN TATLISINA...)

En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar. Gülmek senin için bir tutku olsun , olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Kaplanla göz göze gelmiş bir ceylan gibi , ürkek bakışlarımda sensizlik , ıskalanmış hayallerimde gençliğim ,eremediğim vuslatlarda ümidin.

Senin için yazdığım şiirlerin birinde bir mısrada gizlenen bir kelime olsam ve sen şiiri okurken beni söylediğinde tatlı dudaklarına konan öpücük olsam.

Meleklerin saçları salkım salkım, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kuştüyü vadiler. Bulutlara öyle baktım. Ama şimdi yalnıca güneşin önünü kesiyorlar, yağmur ve karla kaplıyorlar her yeri. Çok şey var yapabileceğim, bulutlar çıkmasalar yoluma..

Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır...

Ben, bir insanı sevme cesareti gösterdim; sen ise, bir "insan olma" cesaretini bile gösteremedin...

Güzel Sözler 3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güzel Sözler 1
» Güzel Sözler 2
» Güzel Sözler 5
» Güzel Sözler 6
» Güzel Sözler 7