Biliyorsan Paylaş,Bilmiyorsan Ögren
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey Paylaşım İçin
Forumumuzdan Daha iyi yararLanabiLmek İçin üye oLmaLısınız =)
Herşey Paylaşım İçin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Güzel Sözler 7

YazarMesaj
::SpOoK_q!RL::
Moderatör
::SpOoK_q!RL::

Yorum Puanı : 18455
Rep Puanı : 5

Güzel Sözler 7 Empty
MesajKonu: Güzel Sözler 7   Güzel Sözler 7 Icon_minitimeÇarş. Nis. 15, 2009 9:17 am

Aşk gülü avuçlamaya benzer! Ellerin kan içinde kalır ama dikenlerin hesabını gülden soramazsın.

Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana.Akşam ayazında titrersen güneşi getiririm sana.Eğer gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana.

Bataryası zayıf rüyalarımıza şebeke hatası sebebiyle bir süre ulaşılamadı. Şimdi ise full çeken hattımla seninleyim.

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil özlediğimi bil her an hiçbir şey seni sevmek değil!

Yatağını gül yapraklarıyla rüyalarını papatyalarla süsledim.Üzerini sevgimle örttüm tüm kabuslarını da ben aldım ki sen rahat uyu bir tanem.

Aşkım yatağın, sevgim yorganın, yüreğim yastığın olsun iyi uyu bir tanem.

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.

Bizim ömrümüzde ırmaklar vardır. Sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz.Bizim ömrümüzde dostlarımız vardır günlerimiz ayrı geçtiğinde üzüldüğümüz.

Sesin gökyüzüne akan ulu bir çavlan..Susma,zamanın durağı yok.Yok tarihin molası.Bırak sesin gökyüzüne aksın,yıkasın yıldızları.Kapama şarkını,şarkını kapama,durma öyle kendine uzak ..

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olasydın inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı.

Seni unutmak için and içtim.Gözlerin geldi aklıma vazgeçtim.

Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız düş mü? Hadi git uzaklaş yokluğuna inandır beni gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten.

Gözlerin nehir, kirpiklerin köprü olsa ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.

Ne seni unutmak gibi bir çabam var içimde ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar. Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kadar kalbim var..

Bir gün hayatın bütün güzelliklerindne vazgeçip sessiz sedasız ölüme gitmek istersen yanıma gel ki sana sensiz yaşamanın ölüm olduğunu göstereyim.

Gözlerin gözlerime değdiğinde felaket olurdu ben hep ağlardım.

Ne zaman ayrılık saati gelse içimdeki güllerin boynu bükük bir zaman kalırım öylece neden gittiğini anlarım içimde güller ağlar ben ağlarım ..

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım onuncu aylara ben bir eylül sen bir haziran

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer.
Uykudan uyandıgında insanı uyandıgına pişman eden geri dönmek isteyipte dönemiyeyince çaresizlikten delirten ve hayatta bir kes görülebilen HARİKA BİR RÜYASIN.

Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum.Bu derin uçurumun önünde hangi yazgı tutukladı beni.

Hasret kapımda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor.Bir kuş olup gitsem aşsam şu enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam.

Hani o gün beni anlayan sen gitmiştin ya seni başkalarında aradım ama yoktu beni senin kadar anlayan, yine de üzülme çünkü ben seni sensiz de sevebiliyorum.

Aşka meyilli olmayan kanatsız kuş gibidir.Vah ona!! ..

En güzel yarınlar senin olsun sen buna layıksın! Ömrün mutluluklarla dolsun. Eğer gün gelir de sen beni unutursan inan ki tatlım CANIN SAĞOLSUN!.

En sevdigin biLe seni anLamIyorsa, senden ve sevdadan uzaksa eger, üzüLme kücügüm... Sevmek öyLesine güzeLdir ki; seveni yüceLtir, seviLeni degiL. Seni anLatamIyorsa sözLerin, gözLerinde anLamsIz kaLIyorsa renkLer, sen yine de sev güzeLim. Unutma ki dagLar ve tepeLer yüce oLmasIna yücedir, fakat yüce oLan tek şey sevebiLen yürektir.

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön oradayım.

Seni günde bir defa düşünüyorum! O da 24 saatime mal oluyor

Güzel Sözler 7
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güzel Sözler 1
» Güzel Sözler 2
» Güzel Sözler 3
» Güzel Sözler 5
» Güzel Sözler 6